A Deltanet kecskeméti internetszolgáltató 18. éve piacvezető a régióban.

20 +
fős csapattal

50 +
településen

10.000 +
elégedett felhasználó

Segíts ezt

  • Hálózati eszközök konfigurálása, monitorozása (Mikrotik, Ubiquiti)
  • Gerinchálózati és végponti routerek, modemek NON-STOP felügyelete
  • Felmerülő hibabejelenségek, panaszok, hibajegyek gyors kivizsgálása
  • Layer 2 és 3 (VPN, PPPOE) kapcsolatok létrehozása, karbantartása
  • Vezetékes és vezeték nélküli hálózati eszközök konfigurálása,
  • Kapcsolódási és elosztási pontok kiépítésének menedzselése
  • Hálózat bővítési és fejlesztési munkák teljes körű támogatása.

  • Ne légy tériszonyos
  • Legyen „B” kategóriás jogosítványod
  • Vállalj hétvégi ügyelet havi 1-2 alkalommal
  • Rendelkezz magasszintű informatikai ismeretekkel
  • Legyen széleskörű IP hálózati tapasztalatod
  • Mutass fel szakmai eredményeket referenciával
  • Légy naprakésznek a posztodat érintő szakmai ismeretekben
  • Mikrotik MTCNA, vagy Cisco CCNA képesítés.

  • Linux (debian), Putty, Mikrotik RouterOS, Dude, Nagios ismeret
  • Routerek, switchek, vezeték nélküli eszközök, technológiák ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati munkatapasztalat
  • Több éves hálózatüzemeltetési rutin, gyakorlat
  • Használható informatikai- rendszergazdai/mérnöki tudás

  • A jó munka dícséretét és elismerését
  • Kreativitásod kibontakoztathatod a kihívásokkal teli feladatokban.
  • Változatos munkakör, ahol minden munka más és más!
  • Nem lesznek unalmas napjaid, folyamatosan akcióban lehetsz.
  • A legmodernebb technológiát, antennákban és routerekben
  • Magas felszereltségű új autókat és profi szerszámokat
  • Alkalmazotti jogviszonyt, teljes munkaidővel TISZTÁN bejelentve,
  • Korszerű mobiltelefont korlátlan belföldi mobilhasználattal,
  • Díjmentes TV, Telefon és Internet használati lehetőséget,
  • Személyiségfejlesztő és kommunikációs tréningeket,
  • Szakmai tréningek, Mikrotik, Ubiquiti és Kábeltelevíziós oktatásokkal
  • Saját számítógépet és ha kiemelkedően eredményesen dolgozol,
  • Céges autót is kaphatsz, de ezt ki kell érdemelni! Mivel? Például
  • nagyon magas felelősségvállalással, hiszen itt
  • Rajtad múlik szolgáltatás működése és a vállalkozás sikere.
  • Csak akkor jelentkezz, ha képesnek tartod rá magad!

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Telekommunikáció

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Nem igényel nyelvtudást

6000 Kecskemét, Izsáki út 2.

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Kérjük csatold fényképes önéletrajzod az alábbiak megjelölésével:
  • fő motiváció
  • szakmai háttér
  • miért jelentkezel hozzánk
  • ambíciók a következő 5 évre
  • telefonos és e-mailes elérhetőség
  • legmagasabb és releváns iskolai végzettségek
  • szakmai tapasztalatnak megfelelő fizetési igény megjelölése