Rendszergazda informatikus

A Deltanet kecskeméti internetszolgáltató 19. éve piacvezető a régióban.

20 +
fős csapattal

50 +
településen

4.000 +
elégedett előfizető

Segíts ezt

 Bács-Kiskun megye legnagyobb helyi vezeték nélküli internet szolgáltatójaként, 19. éve segítjük ügyfeleink életét, támogatjuk a vállalkozások munkáját, 20+ fős csapatunkkal, 4.000+ végponton, 50+ településen, Kecskemét 50+ km-es körzetében  és még azon túl is. Partnereink ránk ott is számíthatnak, ahol a vezetékes internetszolgáltatók már nem elérhetőek, vagy nem az igényeknek megfelelően működnek. Elvisszük a távoli tanyákra is a városok internet sebességét.

Bővülő csapatunkba

Hálózati Informatikus

munkatársat keresünk .

– Hibabejelentések, panaszok, hibajegyek kivizsgálása
– Bejelentett előfizetői problémák kezelése távoli eléréssel

– Külső helyszínen dolgozó technikusok hálózati háttértámogatása
– Hálózati eszközök konfigurálása, monitorozása (Mikrotik, Ubiquiti)
– Gerinchálózati és végponti eszközök, routerek, modemek felügyelete
– Hálózat bővítési és fejlesztési munkák rendszertechnikai támogatása

Ha van „B” kategóriás jogosítványod, és vezetési tapasztalatod, úgy el tudod látni a feladatot.  A folyamatos hálózat felügyelet során a munkatársakkal egymást váltva, havonta egy teljes hétvégén kerül rád a beosztás.  Az így keletkezett plusz munkaidő túlórában elszámolható vagy lecsúsztatható.

Mikrotik MTCNA képesítés,
– Szakmai eredmények referenciával,

– Hálózatüzemeltetésben szerzett rutin,
– Használható rendszergazdai, informatikai tudás,
– Mikrotik RouterOS illetve Dude rendszerszintű ismerete,
– A legoptimálisabb megoldások gyors megtalálásának képessége,
– Routerek, switchek, vezeték nélküli eszközök, technológiák ismerete,
– Nem vagy tériszonyos és szükség esetén stabilan mozogsz akár egy háztetőn is.

– Elsősorban a jól elvégzett munka dicséretét, és elismerését,
– Alkalmazotti jogviszonyt, teljes munkaidővel bejelentve,
– Kreativitásod kibontakoztathatod a kihívásokkal teli feladatokban,
– Nem lesznek unalmas napjaid, folyamatosan akcióban lehetsz,
– Korszerű mobiltelefont korlátlan belföldi használattal,
– Díjmentes TV, Telefon és Internet használati lehetőséget,
– Személyiségfejlesztő és kommunikációs tréningeket,
– Szakmai tréningek támogatása, hogy naprakész lehess.

– Változatos munkakört, ahol minden munka más és más,
– Védő felszereléseket, munkaruhát, laptopot,
– Mikrotik, Ubiquiti és Kábeltelevíziós oktatásokat,
– Magas felszereltségű, jó autót a munkavégzéshez,
– Modern technológiát, antennákban és routerekben.

Munkádat hozzáértésednek, hozzáállásodnak, teljesítményednek megfelelő bérezéssel díjazzuk. Az egzisztenciád megteremtésére és fenntartására alkalmas mértékű munkabéred eredményeiddel arányosan több részből áll össze (fix alapfizetés + teljesítmény és minőség függő mozgó bér), melynek összege a próbaidő (max 3 hónap) alatt alacsonyabb, utána a megegyezés szerinti. A kettő különbözetét, véglegesítés esetén az első napig visszamenőleg egy összegben megkapod.

Normál esetben a munkaidő 8-16.30 óráig tart heti 40 órás munkaidő kerettel, napi fél óra munkaközi ebédszünettel.
Központi telephelyünket a Szil-Coop áruház (Kecskemét, Izsáki út 2) emeletén találod.

Jó érzés egy lelkes és motivált csapat tagjaként örömet szerezni a családoknak, látni a gyerekek szemében a csillogást, mikor átadod a működő szolgáltatást. Izgalmas kihívás a vállalkozások, vendéglátóhelyek szolgáltatási igényeit teljesíteni, és a rendszergazdák munkáját támogatni. Éld át velünk a siker élményét.

Légy Te is büszke magadra, a munkádra, a kollégáidra, a csapatodra.
Figyelmet és megbecsülést kapsz tőlünk és ügyfeleinktől.
Számítunk és ügyfeleink is számítanak rád.

A kiválasztási folyamat első lépéseként megkérünk, hogy tölts ki egy kérdőívet, melyben eddigi munkahelyi tapasztalataidat oszthatod meg velünk. Következő lépésben egy tesztcsomag segítségével mérjük fel, hogy mennyire illik a személyiségedhez az általunk betölteni kívánt munkakör. A tesztcsomag kitöltése után megkapod személyes kapcsolttartód közvetlen elérhetőségét, akivel tudsz állásinterjú időpontot egyeztetni. Sikeres felvételi beszélgetés után akár azonnal munkába is állhatsz.

IT üzemeltetés, Telekommunikáció
Hálózati és Rendszermérnök
Rendszerüzemeltető
Rendszergazda

Jelentkező által megadott bérigény alapján történő megegyezés szerint.

Szeretnéd, hogy közös céljainkat együtt elérjük és sikeresek legyünk? Segíts nekünk ebben! Élj most a lehetőséggel!

Ha szívesen kipróbálnád magad a kihívást jelentő poszton, akkor jelentkezz az alábbi gombra kattintva néhány személyes adat illetve elérhetőség megadásával és töltsd fel fényképes önéletrajzod!