Rendszergazda informatikus

A Deltanet kecskeméti internetszolgáltató 19. éve piacvezető a régióban.

20 +
fős csapattal

50 +
településen

10.000 +
elégedett felhasználó

Segíts ezt

 A megye legnagyobb helyi vezeték nélküli távközlési szolgáltatójaként, 19. éve segítjük ügyfeleink életét, támogatjuk a vállalkozások munkáját, 20 fős csapatunkkal, 4.000 végponton, Kecskemét 50 km-es körzetében, 50 településen és még azon túl is. Partnereink ránk ott is számíthatnak, ahol a vezetékes internetszolgáltatók már nem elérhetőek, vagy nem az igényeknek megfelelően működnek. Elvisszük akár a tanyákra is a városok internet sebességét.

Bács-Kiskun megye legnagyobb helyi vezeték nélküli távközlési szolgáltatójaként

posztra keresünk munkatársat csapatunkba.

– Előfizetői problémák kezelése távoli eléréssel
– Külső helyszínen dolgozó technikusok hálózati háttértámogatása
– Hálózati eszközök konfigurálása, monitorozása (Mikrotik, Ubiquiti)
– Gerinchálózati és végponti eszközök, routerek, modemek felügyelete
– Hibabejelentések, panaszok, hibajegyek kivizsgálása
– Hálózat bővítési és fejlesztési munkák rendszertechnikai támogatása

Ha van „B” kategóriás jogosítványod, és vezetési tapasztalatod, úgy el tudod látni a feladatot.
A hálózat felügyelet során a munkatársakkal egymást váltva, havonta egy hétvégén kerül rád a beosztás.  Az így keletkezett plusz munkaidő túlórában elszámolható vagy lecsúsztatható.

– Mikrotik RouterOS, Dude rendszerszintű ismerete
– Routerek, switchek, vezeték nélküli eszközök, technológiák ismerete
– Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati munkatapasztalat
– Hálózatüzemeltetési rutin, gyakorlat
– Használható rendszergazdai, informatikai tudás
– Szakmai eredmények referenciával
– Mikrotik MTCNA képesítés
– A legoptimálisabb megoldások gyors megtalálásának képessége.
– Nem vagy tériszonyos és szükség esetén stabilan mozogsz akár háztetőn is

Először is a jó munka dicséretét, emberi és anyagi elismerését,
Alkalmazotti jogviszonyt, teljes munkaidővel bejelentve,
Kreativitásod kibontakoztathatod a kihívásokkal teli feladatokban,
Változatos munkakör, ahol minden munka más és más,
Nem lesznek unalmas napjaid, folyamatosan akcióban lehetsz,

Modern technológiát, antennákban és routerekben,
Magas felszereltségű, jó autót a munkavégzéshez,
Korszerű mobiltelefont korlátlan belföldi használattal,
Védő felszereléseket, munkaruhát, laptopot.

Díjmentes TV, Telefon és Internet használati lehetőséget,
Személyiségfejlesztő és kommunikációs tréningeket,
Szakmai tréningek, Mikrotik, Ubiquiti és Kábeltelevíziós oktatásokkal.

Munkádat hozzáértésednek, hozzáállásodnak, teljesítményednek megfelelő bérezéssel díjazzuk. Az egzisztenciád megteremtésére és fenntartására alkalmas mértékű munkabéred eredményeiddel arányosan több részből áll össze (fix alapfizetés + teljesítmény és minőség függő mozgó bér), melynek összege a próbaidő (max 3 hónap) alatt alacsonyabb, utána a megegyezés szerinti. A kettő különbözetét, véglegesítés esetén az első napig visszamenőleg egy összegben megkapod.

Normál esetben a munkaidő 8-16.30 óráig tart heti 40 órás munkaidő kerettel, napi fél óra munkaközi ebédszünettel.
Központi telephelyünket a Szil-Coop áruház (Kecskemét, Izsáki út 2) emeletén találod.

Jó érzés egy lelkes és motivált csapat tagjaként örömet szerezni a családoknak, látni a gyerekek szemében a csillogást, mikor átadod a működő szolgáltatást. Izgalmas kihívás a vállalkozások, vendéglátóhelyek szolgáltatási igényeit teljesíteni, és a rendszergazdák munkáját támogatni. Éld át velünk a siker élményét.

Légy Te is büszke magadra, a munkádra, a kollégáidra, a csapatodra.
Figyelmet és megbecsülést kapsz tőlünk és ügyfeleinktől.
Számítunk és ügyfeleink is számítanak rád.

Már a kiválasztási folyamat első lépése után megkapod a kapcsolattartód elérhetőségét. Az alapvető kérdések után szeretnénk megismerni eddigi munkahelyi tapasztalataidat majd egy személyiségteszt csomaggal nézzük meg mennyire testhezálló neked ez a munkakör. Kérünk referenciát, a régi munkáltatódtól, majd egy személyes interjún győzhetsz meg bennünket, hogy miért Téged válasszunk. Sikeres interjú után, akár már másnap munkába állhatsz.

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

300.000 – 600.000 Ft

Szeretnéd, hogy céljainkat elérjük és együtt sikeresek legyünk? Élj a lehetőséggel!

Ha szívesen kipróbálnád magad, akkor jelentkezz az alábbi gombra kattintva egy 5 perces kérdőív kitöltésével, töltsd fel fényképes önéletrajzod! Várjuk jelentkezésed!