A Deltanet kecskeméti internetszolgáltató 19. éve piacvezető a régióban.

20 +
fős csapattal

50 +
településen

10.000 +
elégedett felhasználó

Segíts ezt

 Korlátlan adatmennyiségű, helyhez kötött, vezeték nélküli távközlési szolgáltatásainkkal rugalmasabbá és színesebbé tesszük a lakosság életét, támogatjuk a vállalkozások munkáját, akár a városokon túl is.

Bács-Kiskun megye legnagyobb helyi vezetéknélküli távközlési szolgáltatójaként

Ügyfélszolgálati értékesítő

posztra keresünk munkatársat csapatunkba.

  • Érdeklődő ügyfelek tájékoztatása szolgáltatásainkról.
  • Szerződési feltételek részletes ismertetése.
  • Megrendelések felvétele, megrendelők személyes adatainak egyeztetése.
  • Szolgáltatási szerződések előkészítése, megkötése.
  • Adminisztratív ügyintézés, előfizetői kérelmek kezelése.
  • Lejáró szerződések rendszeres megújítása, új ajánlatok készítése.
  • Személyes illetve telefonos hibabejelentés és panaszfelvétel.
  • Előfizetői ponton végzett munkálatok egyeztetése.
  • Tájékoztatás folyószámla egyenlegről.

  • Értékesítői szemlélet,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Magas stressztűrő képesség,
  • Alapvető irodai számítógépes ismeretek,
  • Motiváljon a siker és a személyes fejlődés lehetősége,
  • Fontos, hogy írásban és szóban is szívesen, bátran, jól érthetően kommunikálj.

  • “B” kategóriás jogosítvány,
  • A legoptimálisabb megoldások gyors megtalálásának képessége,
  • Angol vagy német nyelvismeret.

  • Kultúrált munkakörülmények,
  • Szabad hétvége,
  • Stabil fizetés,
  • Jogtisztán bejelentett bér,
  • Pozíciónak megfelelő bérezés,
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalma a kiemelt fizetés.

Munkádat a posztodon elért eredményeiddel arányos bérezéssel díjazzuk. Munkabéred több részből áll össze (fix alapfizetés + teljesítmény és minőség függő mozgó bér), melyek összege a próbaidő alatt (max 3 hónap) alacsonyabb, utána a megegyezés szerinti. A kettő különbözetét, miután bizonyítottál a posztodon, visszamenőleg egy összegben megkapod.

Normál esetben a munkaidő 8-16.30 óráig tart heti 40 órás munkaidő kerettel, napi fél óra munkaközi ebédszünettel.
Központi telephelyünket a Szil-Coop Bevásárlóközpont (Kecskemét, Izsáki út 2) emeletén találod.

Jó érzés egy lelkes és motivált csapat tagjaként örömet szerezni a családoknak, látni a gyerekek szemében a csillogást, mikor átadod a működő szolgáltatást. Izgalmas kihívás a vállalkozások, vendéglátóhelyek szolgáltatási igényeit teljesíteni, és a rendszergazdák munkáját a magas sávszélességgel támogatni. Éld át velünk a siker élményét.

Légy Te is büszke magadra, a munkádra, a kollégáidra, a csapatodra.
Figyelmet és megbecsülést kapsz tőlünk és ügyfeleinktől.
Számítunk és ők is számítanak rád.

Már a kiválasztási folyamat első lépése után megkapod a kapcsolattartód elérhetőségét. Az alapvető kérdések után szeretnénk megismerni eddigi munkahelyi tapasztalataidat majd egy személyiségteszt csomaggal nézzük meg mennyire testhezálló neked ez a munkakör. Kérünk referenciát, a régi munkáltatódtól, majd egy személyes interjún győzhetsz meg bennünket, hogy miért Téged válasszunk. Sikeres interjú után, akár már másnap munkába állhatsz.

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

1-3 év szakmai tapasztalat

Nem igényel nyelvtudást

6000 Kecskemét, Izsáki út 2.

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Szeretnéd, hogy céljainkat elérjük és együtt sikeresek legyünk? Élj a lehetőséggel!

Ha szívesen kipróbálnád magad, akkor jelentkezz az alábbi gombra kattintva egy 5 perces kérdőív kitöltésével, töltsd fel fényképes önéletrajzod! Várjuk jelentkezésed!